רוצה למכור ל-8 מתוך 10 לקוחות מבלי להיתקל אפילו בהתנגדות אחת?

  • ליאור ברקן > רוצה למכור ל-8 מתוך 10 לקוחות מבלי להיתקל אפילו בהתנגדות אחת?

רוצה למכור ל-8 מתוך 10 לקוחות מבלי להיתקל אפילו בהתנגדות אחת?

ספר חדש ילמד אותך איך אנשי המכירות המבריקים באמת עושים את זה מעבר לכל הטכניקות

ספר מכירות בעזרת NLP

כאשר הגעת לתחום המכירות, היה לך ברור שזהו אחד התחומים היחידים שבהם ניתן להרוויח סכומי כסף יוצאי דופן, ללא קשר להכשרה האקדמית שלך, ללא קשר לאותו מקום שממנו הגעת וללא קשר למצב המשפחתי שלך. סיפרו לך על העמלות שניתן להרוויח אם אחוזי המכירות שלך יגיעו למכסה ויכול להיות מאוד שגם עברת הכשרת מכירות כזו או אחרת.

הכול טוב ויפה על הדף ועם זאת, מצאת את עצמך עם תחושת שחיקה מלקוחות שלא מפסיקים לספר לך מתי הם כן יקנו, ותסכול מכך שישנם אנשי מכירות מסביבך, שאינם בהכרח חכמים ממך ובוודאי שאינם אנשים טובים ממך, שמוכרים כמעט ללא הפסקה.

*גם לך בא להרוויח סכום כסף שיאפשר לך לשלם את החשבונות ואולי לצאת לחופשה?

*גם לך מתחשק להבין אנשים יותר טוב ולדעת מתי הזמן המתאים להתחיל לסגור?

*גם לך ברור שיש משהו פשוט וקל יותר שאותו עושים אנשי המכירות המוצלחים באמת?

במשך 7 השנים האחרונות ראיינתי מאות אנשי מכירות, אשר הצליחו למכור בצורה יוצאת דופן, מבלי להיות חלקלקים, מגעילים ותחמנים. את הראיונות ביצעתי תוך שימוש בשיטה מיוחדת מתוך עולם ה-NLP שנקראת דיגום. שיטת הדיגום מאפשרת לנו ללמוד איך אנשים המצטיינים בתחום מסוים חושבים בצורה שלוקחת את שיטות המכירה המוכרות לרוב אנשי המכירות אל התוצאות שרק הם, משום מה, מגיעים אליהן.

לאחר סיום הראיונות, זיקקתי את כל התוצאות אל תוך ספר שאותו כתבתי תוך שימוש בטכניקות NLP שמצד אחד ילמדו אותך בצורה חווייתית איך אותם אנשי מכירות תותחים מגיעים לתוצאות שלהם ומצד שני, יטמיעו את תבנית ההתנהגות הישר אל תוך תת המודע שלך. בצורה זו, אנחנו מחזקים את הלמידה ומאפשר לה להשתרש בצורה יותר עוצמתית בהתנהגות היומיומית שלנו.

כן, שמעת נכון – במקביל לתוצאות שאותן נקבל מביצוע הכתוב בספר, עצם הקריאה בו תשתול בתת המודע שלך תבניות התנהגות שיחזקו את התוצאות שלך, כבר מהשבועות הראשונים!

 

אז מה מצפה לך בתוך הספר?

אלה הם רק חלק מהנושאים שבהם ניגע בספר:

בפרק 3 “מי אתם?” אני אציג בפניך שאלון אמריקאי שיעזור לך למקם את עצמך בין הרמות השונות בתחום המכירות כדי שיהיה לך יותר קל להבין, איך לשפר את התוצאות שלך?

בפרק 4 “מה אתם חושבים שאתם?” נבין מהם 3 החלקים באישיות שלנו שאותם נצטרך לחזק כדי להפוך לאנשי מכירות יוצאי דופן ואיך נוכל לשלב אותם כדי לעשות זאת?

בפרק 5 “קצת אמת מעולם לא הזיקה” נפרק את 16 האמונות השגויות שכרגע מונעות מאיתנו להפוך לאנשי מכירות מצטיינים באמת בפרק 7 “בני אדם – מדריך הפעלה בסיסי” נלמד את 20 העובדות שיהוו את היסודות היציבים שלנו להבנת הלקוחות שלנו והסיבות שבגללן הם יבחרו אם לקנות מאיתנו

בפרק 8 “הקוסם, הבמאי והשחקן” נלמד את 3 סוגי החשיבה שיעזרו לנו להגיב נכון בכל סיטואציה

בפרק 9 “לאן אתם חושבים שאתם הולכים?” נלמד איך לבנות את התוצאות שנרצה להגיע אליהן, הישר אל תוך תת המודע שלנו כדי שיצור עבורנו את ההזדמנויות שיביאו אותנו אליהן 

בפרק 11 “מה גורם לאנשים לקנות?” נלמד את ארבעת השלבים לשכנוע כל אדם, איך לזהות באיזו מהן אדם נמצא ואיך נוכל להעביר את הלקוח שלנו ביניהם עד שיקנה

בפרק 12 ” זרימת המכירה הטבעית” נלמד מה הקשר בין חיזור למכירה ואיך אפשר להשתמש בהשוואה זו כדי למכור לאנשים בצורה שתרגיש לך הרבה יותר טבעית

בפרק 15 “מקדמי המכירות האישיים שלכם” נלמד איך לשנות 3 מאפיינים בשפת הגוף שלנו כדי שיעזרו לנו ליצור קשר חם עם כל לקוח פוטנציאלי

ואם זו רק טעימה מהפרקים…

אם עוד לא החלטת, יש כמה דברים שעוד לא סיפרתי לך:

המבצע נגמר ב-30 לדצמבר

ישנם עוד מספר דברים אשר הוספתי לספר ואותם אני נותן לכל מי שרוכש את הספר כבונוסים מיוחדים:

 

בונוס מספר 1

למה חשוב לך לקנות את הספר ב-60 הדקות הקרובות?

חשוב לשים לב, כי יש מתנה מיוחדת שאותה אני מציע לך ב-60 הדקות הקרובות בלבד:

בונוס מספר 2

הזמן שנשאר לך לקנות כדי לקבל את הבונוס המיוחד:

וזה עוד לא הכל…

רק כדי להבהיר לך עוד עד כמה שווה לך לקנות את הספר עכשיו:

אני עומד מאחורי כל מוצר, קורס או שירות שהוצאתי אי פעם במאת האחוזים ורק כדי להוכיח לך את הטענה הזו, אני מציע לך אחריות של 9 חודשים על הספר. במילים אחרות, אם קנית את הספר, קראת אותו ויישמת אותו וההצלחה שלך במכירות לא גדלה, אני מזמין אותך לשלוח אליי בחזרה את הספר בתשעת החודשים הקרובים ואני אחזיר לך את כל 80 השקלים, מבלי לשאול עוד שאלה, כך שאין לך שום סיכון בקניית הספר.

עכשיו, הספר והבונוסים, כולל הבונוס המיוחד והאחריות המלאה, יהיו שלך בעלות מצחיקה של 80 ש”ח בלבד. הצעה זו לא תחזור על עצמה ותתבטל בעוד 60 דקות, כך שעכשיו הוא הזמן ללחוץ על הכפתור הבא:

לפני קניית הספר, מאוד חשוב להבין למי הספר לא יעבוד:

אנשים שלא באמת רוצים להצליח – ישנם לא מעט אנשים שיספרו לך שהם באמת רוצים להצליח ועם זאת, הם לא מוכנים לצאת ולעשות את מה שצריך כדי להצליח. שלא תהיה כל טעות, קניית הספר והטמעת תבניות החשיבה שיגרמו לך להצליח לא תגרום לך להצליח יותר, מבלי לצאת החוצה ולעשות.

אנשים שאוהבים לאגור ספרים – עצם כך שאדם קונה ספר ושם אותו מתחת לכרית או על מדף, לא יגרום לו להגיע לתוצאות טובות. צורת החשיבה והתרגילים שבספר מיועדים לביצוע ורק כך נוכל להשתפר ולקבל את התוצאות שלמענן קנינו את הספר, לא?

אם מצאת את עצמך באחת הקבוצות האלו, אני מייעץ לך לא לקנות את הספר. רק במידה וברצונך להצליח, תוך יישום התרגילים המיועדים להטמיע עמוק בתוך תת המודע שלך את תבניות ההצלחה, להתחיל להרוויח את הכסף שמגיע לך, זה הזמן ללחוץ על הכפתור הבא:

לסיכום, אם גם אותך מרתק לקרוא ספר שיטמיע בך את תבניות החשיבה של אנשי המכירות המצליחים, לקבל 3 בונוסים בעלות כוללת של 1,000 שקלים, מבלי שום סיכון, בעלות של 80 שקלים בלבד, אני מזמין אותך להזמין את הספר כבר עכשיו.

אני אשמח אם בעתיד, כשיצא לנו להיפגש על כוס קפה ולדבר על התוצאות שהגעת אליהן דרך קריאת הספר, יהיה לך קל לספר לי באילו צורות נוספות השפיע הספר על חייך, שכן, כמו שבוודאי ברור לך אנחנו מוכרים כמעט בכל תחום בחיים.

בברכה,

ליאור ברקן
בית הספר הישראלי ל- NLP

Subscribe error, please review your email address.

Close

You are now subscribed, thank you!

Close

There was a problem with your submission. Please check the field(s) with red label below.

Close

Your message has been sent. We will get back to you soon!

Close