פירורי תובנות

אוויר

היי בחור, רוצה לקנות אוויר בשקל? ששש… אוויר בשקל. מה זאת אומרת שאפשר להשיג את האוויר הזה בכל מקום בחינם? זה אוויר… אמממ… מיוחד. אוויר יוקרתי. ולא סתם, אנחנו עושים השקה מיוחדת לאוויר הזה. תביא חברים. נספר לכם איך להפוך את האוויר הזה לכל דבר שתצטרכו אי פעם.

כן, אני יודע שבתקופה האחרונה האוויר קצת כבד. אני יודע גם שאין לך יותר מדי כסף. רק שזה עולה שקל. ורק בהשקה תקבל את האוויר הזה במחיר מיוחד. כי זה אוויר סודי כזה. מהסוג שיקליל עליך את הנשימה. והנה, השקענו ימים כלילות והבאנו סוללת מומחים שתתמוך באוויר הזה.

האוויר שלך זה לא האוויר שלנו, חבובצ'יק. זה לא ה… אוויר לואו קוסט שאפשר להשיג בחוץ. ברור שאפשר להתפשר. רק שזה אוויר שנשמו אותו מיטב המומחים. נשמו, נשפו, אפילו עבר כמה צמחים שטיהרו אותו. וזה לא האוויר שמכרנו בפעם הקודמת. זה אוויר חדש דנדש. אוויר עם ערך.

אני רואה שאתה מאלה שלא מסוגלים לפרגן. בטוח שמשהו לא בסדר אצלך. בתי הקברות מלאים במעבירי ביקורת. קנאי. אז מה אם הוא לא עושה את כל מה שהבטחנו. מאמין שהרוכשים בטוח כבר ניחשו את זה. אז זה בסדר. משהו כנראה מקולקל אצלך אם אתה מנסה להקטין אחרים.

כל הבלונים מחאו כפיים. והבלון, המשיך הלאה לבא. יודע שיש כאלה שיקנו את האוויר כי כמעט נגמר להם. אפילו אם האוויר שלו, הוא אותו אוויר משומש. רק בהשקה חדשה ומושקעת שעבדו עליה ימים כלילות. כי הוא ידע שבתקופה שבה אנשים נואשים לאוויר, תמיד יהיה מי שיקנה את שלו.

אפילו אם זה האוויר שכבר יש להם.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות