פירורי תובנות

במקביל

לפתוח את הכרום. בזמן שהחלונית הראשונה עולה, לפתוח רק עוד 7. שיעלו במקביל. ואז להתחיל לקרוא מאמר. וכדי שלא לבזבז זמן, לשים פרק של סידרה שיתנגן ברקע. ואז לקבל טלפון. לעצור את הפרק. אבל להמשיך לקרוא תוך כדי.

חבל על הזמן. אפשר לעשות יותר. ואז לצאת מהבית. להיכנס לאוטו. להפעיל את ה-GPS. לשים רדיו ואחרי 3 דקות להתקשר למישהו. ולהסתכל על הכביש כמובן. ואז מגיע מייל. ולא קוראים תוך כדי נהיגה. עד 3 דקות אחר כך. צריך לעבור את הסיבוב.

להגיע לפגישה ולבדוק את הפייסבוק. באותו הזמן, להתקשר לוודא שהם הגיעו. להסתכל על אדם חדש. ללחוץ את היד ולהסתכל מסביב אם עובר מישהו מוכר. בזמן השיחה, לבדוק את הסלולאר. לקרוא את המייל. ודווקא כן להקשיב לו.

ואז לחזור הביתה. לחשוב על הספר שנקנה בשבוע הספר. להיזכר בתקופה שבה קראנו ספר בשבוע. להחליט לקרוא אותו עכשיו. ואז לקחת את הטאבלט. כי ספר לא יכול להפעיל גם מוזיקה ברקע ולבדוק את המיילים.

לעצור. לחפש את הסבלנות. להבין שהיכולת להתרכז בדבר אחד מתנוונת. לקחת החלטה. לקרוא ספר. במקום טאבלט. במקום חדשות. להחזיר את השליטה בסבלנות. בריכוז. במוח. באופי. ואז לתת לסטרס לרדת. להירגע. לחייך. ולחזור לחיים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות