פירורי תובנות

כוס לימונדה קרה

ביום קיץ חם, יש מעט מאוד דברים שמרווים כמו כוס לימונדה קרה. השבירה של החמיצות עם המתיקות. הקור של המיץ עצמו. פשוט מושלם. בעיקר אם אין אפשרויות אחרות טובות יותר בנמצא.

למרות שברמת העיקרון כל אחד יכול להכין לעצמו כוס לימונדה קרה, רוב האנשים לא עושים את זה. הם יעדיפו לקנות מוכן. או לשתות את מה שכבר יש להם במקרר. אפילו אם הם יודעים שהקולה פחות בריאה להם באופן מהותי.

כוס לימונדה קרה לא נוצרת מעצמה. הלימון שם. והסוכר. והמקרר. אבל כדי שהיא תהפוך לכוס לימונדה קרה ביום קיץ חם צריך קודם לסחוט את הלימון. להוסיף קצת סוכר. להכניס קצת למקרר. ולשתות כשחם.

בהרבה מאוד רמות השירות שאנחנו מספקים חייב להיות כמו כוס לימונדה קרה ביום קיץ חם. הדבר המתאים במקום המתאים. זה שעונה בדיוק על מה שהלקוח צריך עכשיו. ואם אפשר, שירות ברמה או בצורה שאין כמוה בשוק כרגע.

תמיד יהיו כאלה שיגידו שהם לא באמת צריכים את השירות הזה. הם יכולים לעשות את זה בעצמם. הם יכולים לאלתר. הם לא רוצים לשלם על זה כסף. אבל האמת היא אחת: זה שהם יכולים לעשות את זה בעצמם לא אומר שהם יעשו את זה.

הם לא יבינו כמה עבדנו על השירות הזה. כמה השקענו. וזה לא תפקידם להבין. זה תפקידנו להביא אותם להבין. ולהגיש להם אותו בדיוק כשהם צריכים. ורק אז, הם ידעו באמת להעריך את השירות ואותנו. ורק אז, הם יוכלו להתענג עליו כמו שהם אמורים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות