פירורי תובנות

לא לבזבז שום מילה

פעם בכמה זמן אני אפרסם מאמרים קצרים. מעין "פירורי תובנות". הם לא ישלחו לניוזלטר. גם ככה לקבל מייל פעם בשבוע זה מספיק. אז מדי פעם, אני ממליץ לבוא לבדוק פה בצורה עצמאית אם משהו התחדש. תמיד כיף לגלות שיש משהו חדש וטיפה אחר שמחכה לך.

כל מילה משנה. כאשר אני כותב לך את המילים האלו, אין לי מושג מהו מצב הרוח שלך. אני לא יודע איפה אני תופס אותך במהלך היום. אני אפילו לא יודע באיזה יום זה יהיה. לכן, אני חייב לשים לב לכל מילה שנכתבת.

רבים לא מודעים לכך שקריאת שפת גוף היא מותרות. בפגישה פנים מול פנים, רק 7% ממשמעות התקשורת שלנו היא תוכן המילים. באינטרנט היא כל מה שיש לנו. לכן, כולנו חייבים לשים לב לכל מילה שנכתבת.

כל דבר שנכתב על ידינו ברשת הוא מסר שיווקי. גם אם זו "סתם" הודעה בפייסבוק. אפילו אם זו תמונה. כל דבר שנכתב מעורר פינה במוח שלנו. כל מילה מפעילה חלק מהדמיון או מהזכרון. אי אפשר לתת למילים משמעות בצורה אחרת.

לדוגמא, כשאני כותב "אמא, אל תעזבי אותי", כל המוח שלך נדלק. הדימיון והזכרון שלך מופעלים מיידית. רגש קל עד כבד (עם חשש לממטרים מקומיים) שוטף אותך. לכל אחד יש אמא. כל אחד יכול למצוא איך המשפט הזה מתחבר אליו אותו. גם בעסק שלך זה אותו הדבר.

משפט כמו "אני מאמינה שצריך לפתח כל אדם למלוא הפוטנציאל ולאפשר לו לצמוח" לא עושה לאף אחד כלום. שום דבר לא נדלק. משפט כמו "עבורי, חיוך התודה שנשקף מהמתאמנים שלי, הוא הסיבה לצאת ולעזור להם" לעומת זאת…

אתגר לקוראים הנבונים בלבד:

עכשיו, כשברור לך שכל מילה משנה, נשחק משחק שיעזור לך להגדיל את כמות הלקוחות שלך. חוקי המשחק הם כאלה:

1. כל מי שנענה לאתגר צריך להגדיר את תחום העיסוק שלו

2. מותר להשתמש בארבע מילים לכל היותר (מותר להשתמש בפחות)

3. ההגדרה צריכה להכיל לפחות מילה אחת שתגרום ללקוח לדמיין או להזכר

4. לפשט את ההגדרה כך שכל אדם יבין אותה, ללא קשר לרמת השכלתו

נצא לדרך – מה תחום העיסוק שלך?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות