פירורי תובנות

להכיל יותר

ההכנה נדרשת. כשאנחנו לומדים כלים חדשים אנחנו מקבלים תוצאות חדשות. כאלה שלא קיבלנו קודם. למרות שיכול להיות שהצלחנו בצורה דומה. ופתאום, קצת יותר. לפעמים אפילו הרבה יותר. ושום דבר לא מכין אותנו אליה.

התגובה הראשונה היא לפתור את זה באיזה תירוץ. להגיד שזה היה "סתם" מזל. שאולי זה לא היה בגלל מה שעשינו. לנסות להקטין את זה. רק כדי לא להתאכזב, במידה והתוצאה לא תחזור על עצמה אחר כך. כי רוב האנשים לא מאמין בהצלחה שלו.

השאלה היא מה אנחנו עושים עם התוצאה. האם אנחנו מסוגלים לעצור שניה ולהעריך אותה. האם אנחנו רצים לעשות איתה משהו כדי לממש את זה כל עוד היא שם. כמו מיליונר לוטו שרץ לבזבז את כל כספו החדש. או אדם שהצליח נקודתית במשהו ורץ ללמד את כל השאר.

הצלחה אינסטנט לא "מכינה" אותנו. היא דורשת הבנה שאנחנו יכולים להכיל יותר. יותר ממה שהצלחנו עד עכשיו. יותר ממה שחשבנו שמגיע לנו עד עכשיו. הבנה שמותר לנו. הבנה שההצלחה יכולה להישאר. ושהיא דבר טוב.

בדיוק בגלל זה חשוב לאמן את היכולת שלנו להכיל יותר. עוד לפני שהגענו אליו. כדי שנוכל להגיע אליו. כדי לאפשר להצלחה להישאר. כדי לאפשר לנו להיות מצליחים ולהרגיש בסדר עם זה. כדי להבין שמותר לנו להצליח. וזה לא באמת כל כך מובן מאליו כשחושבים על זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות