פירורי תובנות

אבל דמיינתי

קשה היה למצוא מישהו שמאמין ב-NLP כמוה. למען האמת היה קשה למצוא מישהו שמאמין בכל דבר כמוה. היא לא היתה טיפשה כמובן. היא פשוט כל כך רצתה ללמוד עד שהיא ישר בדקה כל דבר חדש שהיא מצאה ויכול לעזור לה.

כשהיא מצאה את הסרט "הסוד" היא הרגישה בגן עדן. סוף סוף פיתרון, ועוד אחד שהוסתר כל השנים וזה הסוד של הסוד של הסוד. לא פחות. והיא כל כך רצתה שזה יעבוד. במשך שעות היא ישבה ודמיינה את התוצאות שהיא רצתה.

והיא לא הפסיקה שם, היא כל יום עשתה משהו בכיוון התוצאות הרצויות. ועדיין, שום דבר לא זז. לאכזבתה, קרו אפילו מספר דברים שהראו לה בדיוק את התוצאות ההפוכות ממה שהיא רצתה.

כשהיא הרימה אליי טלפון, היא כבר היתה מאוכזבת לחלוטין. "זה לא עובד" היא אמרה לי. "ועשיתי הכל, בדיוק כמו שאמרו. למרות שכבר ראיתי תוצאות מ-NLP, ה"סוד" הזה מהסרט הוא כנראה שקר אחד גדול".

ובכן, ה"סוד" הוא לא שקר, כך התחלתי להסביר לה. זה נכון שניפחו אותו שיווקית כל כך עד שהוא נראה קסום. העניין הוא שיש משהו אחר שקורה ברקע ברמת הלא מודע. כשתת המודע שלנו מקבל מאיתנו הוראה הוא תמיד מבצע (במגבלת המציאות כמובן).

לפעמים, השינוי המבוקש הוא קצת יותר רחוק מהצפוי ותת המודע צריך לעשות התאמות כדי להצליח להביא אותנו לשם. לפעמים יש שיעורים קטנים שהוא יוצר, כדי שהאמונות שלנו יוכלו להשתנות.

אנחנו לא תמיד מקבלים את מה שאנחנו רוצים. אנחנו מקבלים את מה שאנחנו צריכים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות